O nas

Cześć,

jesteśmy KURKI. Fotografujemy i filmujemy śluby. Nie pytajcie skąd wzięła się nazwa, to temat na dłuższą opowieść : )

Miło nam, że do nas zajrzeliście, rozgośćcie się i zobaczcie, co dla Was mamy. A mamy sporo: fotografię ślubną (w tym sesje narzeczeńskie, plenerowe i rocznicowe), okazjonalną, rodzinną, ciążową. Do tego filmy: krótki teledysk lub dłuższy reportaż.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, wypełnijcie formularz w zakładce KONTAKT. A jeśli chcecie poznać nas bliżej, voilà – oto nasza drużyna.

 

Agata Grządzielska

Założycielka kolektywu KURKI. Fotograf ślubny, współorganizatorka Alternatywnych Targów Ślubnych Back to Nature. Z wykształcenia architekt. Bezpośrednia i  konkretna, zdeklarowana minimalistka.

Aparat towarzyszy mi od dziecka, dzięki mojemu tacie, który pozwalał mi eksperymentować ze swoją analogową lustrzanką. Fotografowałam psy, dzieci, robiłam sesje biznesowe i inne. Jednak najwięcej frajdy daje mi fotografowanie ślubów. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, spotykać inspirujących ludzi, szukać ciekawych historii, dobrego światła i czystych kadrów.  

Gizela Żak

Cześć, jestem Gizela i już na starcie zaskoczę Was, że takie imię naprawdę istnieje. Mówi się, że imiona odzwierciedlają nasz charakter. Idąc tym tropem wylądowałam w branży kreatywnej i tak już robię zdjęcia od ok. 8 lat Z wykształcenia jestem psychologiem biznesu, a fotograficznie zafascynowanym samoukiem. Łączę obie pasje żeby podczas fotograficznych spotkań z Wami jak najlepiej uchwycić niepowtarzalne uśmiechy, iskierki w oczach i zamknąć je w przytulnym obrazie, do którego będziecie z chęcią wracać.

Eliza Horodeńska

Jestem Eli, mama dwóch niesamowitych chłopaków. Dzięki nim potrafię być świetnie zorganizowana i oddawać się improwizacji na przemian. Nie posądzicie mnie o to, ale uwieeeeeelbiam jeść!!! Kocham też spędzać czas z moją rodziną w naszym miniaturowym, przydomowym lesie siedząc przy ognisku i rozmawiając do późna. Fotografuję z potrzeby tworzenia pięknych obrazów. Uwielbiam patrzeć jak uwalniacie emocje i tworzyć z Wami krótkie i dłuższe historie. Chodźcie opowiemy coś razem.

Nikodem Pietras

Fascynuje mnie reportaż, jego wieloplanowość i mnogość historii, które można pokazać na jednej fotografii. Żaden inny gatunek fotografii nie odda pięknej duch, klimatu i nastroju Waszego dnia. Uwielbiam Wasze uczucia, emocje i naturalność. Wszystko to można pokazać na zdjęciach, bez przeszkadzania, sterowania czy ingerowania w wydarzenia. W podobny sposób mogą też przebiegać nawet sesje zdjęciowe. W czasie ślubu i wesela cieszcie się sobą, bądźcie sobą i zaplanujcie ten dzień tak jak chcecie. To Wy jesteście najważniejsi. A ja to wszystko uwiecznię.

Michał Francuzik

Mam na imię Michał i w swoich filmach staram się łączyć swoje zamiłowanie zarówno do filmu, jak i muzyki. Utrwalanie wszelkich emocji na klatkach filmu sprawia mi niesamowitą radość – niezależnie czy jest to koncert, taniec, impreza klubowa czy ślubna. Pamiątka z tak wyjątkowego dla Was wydarzenia powinna sprawiać, że będziecie chcieli do niej stale wracać. Aby zatrzymywała cząstkę Was. Czasem niewielkie rzeczy jak uśmiech, mrugnięcie oka, czy dotyk dłoni powodują, że jest to wspomnienie jedyne w swoim rodzaju.